Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Konsultacje społeczne w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków 2021-04-20, Wtorek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków.

WIRTUALNE ZAWODY PŁYWACKIE - czas start! 2021-04-20, Wtorek

WIRTUALNE ZAWODY PŁYWACKIE - czas start!

Dzisiaj rozpoczęły się zawody e-swimming & twinning, w których udział biorą trzy kluby pływackie z powiatów związanych ze sobą oficjalnym partnerstwem

SKORZYSTAJ Z E-USŁUG 2021-04-19, Poniedziałek

SKORZYSTAJ Z E-USŁUG

Urząd Skarbowy zaprasza do bezpiecznego załatwiania spraw

UWAGA KONKURS! 2021-04-15, Czwartek

UWAGA KONKURS!

„NAJLEPSZA PRZESTRZEŃ PUBLICZNA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO”

Kolejny sukces artystyczny podopiecznych Stowarzyszenia „Dom” z Raciborza! 2021-04-15, Czwartek

Kolejny sukces artystyczny podopiecznych Stowarzyszenia „Dom” z Raciborza!

Środowiskowy Dom Samopomocy z Raciborza został laureatem I miejsca 21. Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - ALBERTIANA 2021 organizowanego przez Fundację Anny Dymnej „Mimo wszystko” oraz Fundację im. Brata Alberta z Krakowa.

PLANUJEMY, DZIAŁAMY, INWESTUJEMY 2021-04-14, Środa

PLANUJEMY, DZIAŁAMY, INWESTUJEMY

Poprawa bezpieczeństwa na drogach to jedno z naszych priorytetowych celów i regularnych zadań

Powiat podzielił ponad 2,8 mln zł środków na wsparcie dla osób niepełnosprawnych 2021-04-13, Wtorek

Zgodnie z przyjętą w 2019 r. zasadą podziału środków Powiat rozdysponował środki z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021 2021-04-12, Poniedziałek

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

Na podstawie tych informacji rząd podejmuje najważniejsze decyzje gospodarcze i społeczne na kolejne lata, dlatego ich podanie to obowiązek każdego obywatela.

Powiat stawia na proekologiczne rozwiązania 2021-04-08, Czwartek

Powiat stawia na proekologiczne rozwiązania

Miniona sesja Rady Powiatu to podział ponad 2 mln złotych, które dzięki dobremu gospodarowaniu środkami publicznymi oraz pozyskanym funduszom zewnętrznym zostaną zainwestowane w taki rodzaj zadań, które bezpośrednio wpłyną na komfort życia mieszkańców. A są to m.in. projekty oświatowe, które ściśle związane są również z proekologicznym rozwojem Powiatu.

Powiatowy Urząd Pracy informuje o wynikach naboru wniosków o dofinansowanie 2021-04-07, Środa

Powiatowy Urząd Pracy informuje o wynikach naboru wniosków o dofinansowanie

Powiatowy Urząd Pracy informuje o wynikach naboru wniosków o dofinansowanie – przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy osoby bezrobotnej.

• « Pierwsza