Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Otwarcie auli w CKZiU nr 2 „Mechanik” w Raciborzu 2022-08-25, Czwartek

Otwarcie auli w CKZiU nr 2 „Mechanik” w Raciborzu

Otwarcie auli w CKZiU nr 2 „Mechanik” w Raciborzu Dziś w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu odbyło się uroczyste otwarcie nowo powstałej auli.

Ostrzeżenie Hydrologiczne! 2022-08-25, Czwartek

Ostrzeżenie Hydrologiczne!

Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 118 Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych Stopień: 2

Działka na sprzedaż - koncepcja zabudowy terenu 2022-08-24, Środa

Działka na sprzedaż - koncepcja zabudowy terenu

Informujemy, że Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Gamowskiej w Raciborzu!

Powierzenie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu 2022-08-24, Środa

Powierzenie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu

Dziś, 24 sierpnia Zarząd Powiatu Raciborskiego oficjalnie wręczył powierzenie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu Panu Bartoszowi Białasowi.

Ostrzeżenie Hydrologiczne! 2022-08-24, Środa

Ostrzeżenie Hydrologiczne!

Nazwa biura prognoz hydrologicznych: Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych we Wrocławiu

Ostrzeżenie Hydrologiczne! 2022-08-23, Wtorek

Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 110

Ogłoszenie konkursu na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie 2022-08-22, Poniedziałek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie „Przeprowadzenie w roku 2022 programu psychologiczno – terapeutycznego dla osób stosujących przemoc w rodzinie”.

Komunikat w sprawie zakazu korzystania z wód Odry do pojenia zwierząt! 2022-08-22, Poniedziałek

Komunikat w sprawie zakazu korzystania z wód Odry do pojenia zwierząt!

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że do czasu ostatecznego wyjaśnienia sytuacji masowego śnięcia ryb, należy bezwzględnie powstrzymać się od używania do pojenia takich zwierząt wodą pochodzącą z Odry i jej dopływów.

Uwaga na burze z gradem! Ostrzeżenia IMGW dla powiatu raciborskiego

Od godz. 15:00 dnia 19.08.2022 do godz. 04:00 dnia 20.08.2022 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie o możliwości wystąpienia burz z gradem 2 stopnia w powiecie raciborskim.

Konsultacje w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć 2022-08-17, Środa

Konsultacje w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych i doradców zawodowych, a także nauczycieli praktycznej nauki zawodu we wszystkich typach szkół i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych z wyjątkiem nauczycieli zatrudnionych w poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

• « Pierwsza