Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Zakończenie realizacji projektu partnerskiego! 2023-04-18, Wtorek

Zakończenie realizacji projektu partnerskiego!

Zakończenie realizacji projektu partnerskiego pn. „Klub Integracji Społecznej w Raciborzu” w ramach RPO WSL 9.1.5

Wielkanocne procesje konne za nami 2023-04-11, Wtorek

Wielkanocne procesje konne za nami

Po raz kolejny w drugi dzień Świąt Wielkanocnych obył się przemarsz tradycyjnych wielkanocnych procesji konnych na terenie powiatu raciborskiego.

Wielkanocne procesje konne w powiecie raciborskim 2023-04-06, Czwartek

Wielkanocne procesje konne w powiecie raciborskim

W Wielkanocny Poniedziałek w czterech miejscowościach powiatu raciborskiego kultywowana będzie kilkusetletnia tradycja dziękczynno-błagalnych procesji po polach.

Funkcjonowanie urzędu w okresie świątecznym 2023-04-06, Czwartek

Funkcjonowanie urzędu w okresie świątecznym

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Raciborzu będzie czynne 7 grudnia br. (Wielki Piątek) do godz. 12.00

Przypominamy o możliwości rozliczenia PIT-u ! 2023-04-03, Poniedziałek

Przypominamy o możliwości rozliczenia PIT-u !

Informator naborowy na rok na szkolny 2023/2024 2023-03-30, Czwartek

Informator naborowy na rok na szkolny 2023/2024

Wzorem lat ubiegłych Powiat Raciborski przygotował dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych informator naborowy z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024.

Już jutro dni otwarte! 2023-03-28, Wtorek

Już jutro dni otwarte!

W związku ze zbliżającym się nowym naborem do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024, jako Wicestarosta Raciborski odpowiedzialny za oświatę, serdecznie zapraszam uczniów klas ósmych szkół podstawowych wraz z nauczycielami na Dni Otwarte szkół prowadzonych przez Powiat, które odbędą się w szkołach w dniach 29-31 marca br.

Akademia Równych Szans - trzeci etap 2023-03-28, Wtorek

Akademia Równych Szans - trzeci etap

W pierwszej połowie lutego rozpoczęliśmy trzeci etap zajęć w ramach projektu „Akademia Równych Szans”. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w kolejnych różnorodnych zajęciach specjalistycznych.

Rusza przebudowa drogi powiatowej Lekartów - Pietrowice Wielkie 2023-03-23, Czwartek

Rusza przebudowa drogi powiatowej Lekartów - Pietrowice Wielkie

Umowa na przebudowę drogi powiatowej Lekartów - Pietrowice Wielkie została podpisana.

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwie i Porządku

W siedzibie tut. starostwa odbyło się dziś posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

• « Pierwsza