Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

VII edycja Dnia Otwartego Notariatu 2016-11-21, Poniedziałek

VII edycja Dnia Otwartego Notariatu

W sobotę 26 listopada 2016 r. notariusze będą dyżurować w wybranych miastach Polski w godzinach 10.00 - 16.00.

Znamy wyniki konkursu „ZAPREZENTUJ SWÓJ BIZNESPLAN” 2016-11-21, Poniedziałek

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Starosta Raciborski ogłosił konkurs pn. „Zaprezentuj swój biznesplan".

Pracownicy samorządowi szkolili się w zakresie poboru prób popiołu 2016-11-17, Czwartek

16 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu odbyło się bezpłatne szkolenie specjalistyczne z zakresu metodyki poboru prób popiołu z palenisk domowych

Konkursy wiedzy rolniczej rozstrzygnięte w Krzyżanowicach 2016-11-17, Czwartek

Konkursy wiedzy rolniczej rozstrzygnięte w Krzyżanowicach

Po raz kolejny sołtysi i gospodynie z terenu gminy Krzyżanowice wzięli udział w konkursach pn. „Sołtys liderem bezpiecznej pracy w rolnictwie” oraz „Gospodynie wiejskie strażniczkami bezpieczeństwa pracy na wsi”.

„Kraina pomiędzy Łabą i Elsterą” (niem. „Land zwischen Elbe und Elster”) - polsko-niemiecka wystawa na Zamku Piastowskim 2016-11-16, Środa

Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza miłośników sztuki współczesnej i nie tylko do oglądania nowej wystawy.

Gimnazjaliści wybierali przyszłe kierunki kształcenia zawodowego na FESTIWALU PERSPEKTYW 2016-11-15, Wtorek

Dzisiaj ponad 1 200 osób - gimnazjalistów klas II i III oraz ich opiekunów, odwiedziło Arenę RAFAKO w Raciborzu.

Samoobrona Kobiet 2016-11-15, Wtorek

To projekt bezpłatnych szkoleń, które będą się odbywały w 30 polskich miastach. Najlepsi wojskowi instruktorzy będą uczyli i pokazywali Polkom, jak doskonalić umiejętności i techniki samoobrony, po to, aby w razie niespodziewanego ataku czy znalezienia się w sytuacji zagrażającej osobistemu bezpieczeństwu potrafiły sobie z nimi poradzić.

POWIADOMIENIE o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

Test syren alarmowych 2016-11-14, Poniedziałek

We wtorek 15 listopada br. w godzinach od 09:00 do 14.00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Bezpłatne szkolenia zawodowe w ramach projektu AKTYWNI 30+ 2016-11-14, Poniedziałek

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu informuje, iż realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

• « Pierwsza