Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Maciej Wróbel został dziś wprowadzony w funkcję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Raciborzu 2018-06-01, Piątek

Dziś 1 czerwca starosta raciborski oficjalnie przywitał i wprowadził w struktury urzędu Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Raciborzu - Macieja Wróbla.

Konsultacje wymiaru godzin zajęć nauczycieli zaocznych oraz określenia zasad zaliczania do wymiaru godzin zajęć zaocznych. 2018-05-24, Czwartek

Ogłoszenie o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej na realizację zadania publicznego - INTRO LIGHT 2018 2018-05-22, Wtorek

Zarząd Powiatu Raciborskiego informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej - Fundacji INTRO LIGHT z siedzibą w Raciborzu na realizację zadania publicznego pt. INTRO FESTIVAL 2018 wraz z wnioskiem o przyznanie dotacji ze środków publicznych.

Rządowy program Mosty dla regionów - planowany most pomiędzy gminami Rudnik i Nędza 2018-05-22, Wtorek

„W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski”

„Przaja handballowi” już w sobotę na Arenie Rafako w Raciborzu 2018-05-17, Czwartek

„Przaja handballowi” już w sobotę na Arenie Rafako w Raciborzu

W sobotę 19 maja na Arenie Rafako w Raciborzu odbędzie się Turniej Przyjaźni „Przaja Handballowi” (dziewcząt rocznik 2001 – 2002).

Konsultacje społeczne statutu SP ZOZ Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu 2018-05-16, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego dotyczącej nadania statutu Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Szpitalowi Rejonowemu im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.

StartUp Camp 2018. Racibórz-Krzyżanowice-Kraków-Zakopane 2018-05-16, Środa

StartUp Camp 2018. Racibórz-Krzyżanowice-Kraków-Zakopane

Ponad 50 uczniów szkół prowadzonych przez miasto Racibórz, Powiat Raciborski oraz Gminę Krzyżanowice wzięło udział w warsztatach startupowych w Zakopanem.

Rezerwuj termin online - nowa usługa przy rejestrowaniu pojazdów 2018-05-15, Wtorek

Rezerwuj termin online - nowa usługa przy rejestrowaniu pojazdów

Dziś został uruchomiony internetowy system rezerwacji terminów wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu tut. starostwa.

Projekt AS "Szkolna Akademia Sukcesu" w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu rozkwita 2018-05-11, Piątek

"AS - Szkolna Akademia Sukcesu" w Zespole Szkół Specjalnych - projekt rozkwita, zajęcia cały czas trwają, a dzieci czerpią coraz to więcej korzyści z projektu.

Matura 2018 wystartowała 2018-05-04, Piątek

Matura 2018 wystartowała

Dziś pierwszy egzamin maturalny 2018. Uczniowie o godz. 9.00 rozpoczęli test pisemny z języka polskiego na poziomie podstawowym. Po południu przeprowadzony zostanie egzamin na poziomie rozszerzonym. W szkołach prowadzonych przez powiat raciborski maturę zdaje 660 uczniów.

• « Pierwsza