Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Zła jakość powiatrza

W dniu 21 listopada br. prognozowana jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 20 listopada br (środa) ze względu na poziom pyłu zawieszonego (stężenia dobowe) jakość powietrza m.in. w powiecie raciborskim będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 15 listopada 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Narodowe Święto Niepodległości 2019-11-11, Poniedziałek

Narodowe Święto Niepodległości

Dziś obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów.

Projekt termomodernizacji "Gastronomika" z pozytywną oceną formalną 2019-11-08, Piątek

Projekt termomodernizacji "Gastronomika" z pozytywną oceną formalną

Projekt Powiatu Raciborskiego "Poprawa efektywności energetycznej budynku szkoły CKZiU nr 1 w Raciborzu" złożony w kwietniu br. w konkursie w ramach Regionalnego Programu Województwa Śląskiego 2014-2020 otrzymał pozytywną ocenę formalną.

Zła jakość powiatrza w powiecie raciborskim 2019-11-08, Piątek

W dniu 8 listopada 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Konsultacje społeczne projektu Programu współpracy Powiatu Raciborskiego z organizacjami pozarządowymi na 2020 rok 2019-11-07, Czwartek

Zarząd Powiatu Raciborskiego przekazuje do konsultacji projekt „Programu współpracy Powiatu Raciborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok”.

Posiedzenie powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku 2019-11-05, Wtorek

Posiedzenie powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Dziś w starostwie w Raciborzu odbyło się posiedzenie powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

Wyniki konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych 2019-11-05, Wtorek

Powiat Raciborski ogłasza wyniki przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie zmiany uchwały dotyczącej wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych na terenie powiatu raciborskiego.

Remont Łąkowej i Kościuszki oficjalnie zakończony 2019-10-30, Środa

Remont Łąkowej i Kościuszki oficjalnie zakończony

Dziś symbolicznie oddano do użytku po przebudowie prawie kilometrowy odcinek drogi powiatowej na ul. Łąkowej i Tadeusza Kościuszki w Raciborzu.

• « Pierwsza