Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzisiaj (18 grudnia) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskioego będzie zła. Ponadto jutro (19 grudnia) spodziewany poziom jakości powietrza osiągnie wartość bardzo złą.

Wyniki konsultacje projektu uchwały w sprawie określenia szczegółowych zasad i trybu przeprowadzania konsultacji 2018-12-18, Wtorek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza wyniki przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego

Wyniki konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Raciborskiego 2018-12-18, Wtorek

Powiat Raciborski ogłasza wyniki przeprowadzonych konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Raciborskiego.

Wyrównywanie różnic między regionami III - dofinansowanie z PFRON-u do 21 stycznia 2018-12-18, Wtorek

Informujemy o możliwości składania wniosków o dofinansowanie zadań w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2019 r. finansowanego ze środków PFRON. Termin składania wniosków upływa 21 stycznia 2019 roku.

Bezprzewodowe ładowanie, Technotron i Witaminy Mickiewicza. Zwycięzcy Szkoły Młodych Przedsiębiorców 2018-12-14, Piątek

Uczniowie „Mechanika” oraz „Mickiewicza” na podium w projekcie „Szkoła Młodych Przedsiębiorców”, który dziś miał swój finał na raciborskim Zamku. 14 drużyn zaprezentowało swoje pomysły biznesowe, które zostały przygotowane wraz z nauczycielami. Wszystko w ramach kilkumiesięcznego projektu realizowanego przez powiat raciborski wraz z Narodowym Bankiem Polskim w ramach edukacji ekonomicznej.

O robotach medycznych i transplantacji na raciborskim Zamku 2018-12-13, Czwartek

O robotach medycznych i transplantacji na raciborskim Zamku

W sobotę 15 grudnia br. o godz. 15.00 w Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się konferencja pt. „Roboty medyczne Robin Heart i sztuczne serce - szanse i zagrożenia”.

O rentach, emeryturach i innych świadczeniach - spotkanie z ekspertem ZUS w Raciborzu 2018-12-06, Czwartek

11 grudnia, we wtorek, w Ośrodku Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu odbędzie się spotkanie z ekspertem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Pitch Day- Finał projektu pn.: „SZKOŁA MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW” 2018-12-06, Czwartek

Pitch Day- Finał projektu pn.: „SZKOŁA MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW”

Już wkrótce finał projektu pn.: „Szkoła młodych przedsiębiorców”. W piątek -14.12.2018 r., w ramach Pitch Day na Zamku Piastowskim, finaliści projektu którzy dostali się do dalszego etapu, zaprezentują swoje pomysły biznesowe.

Powiatowy Urząd Pracy będzie otwarty w sobotę 15 grudnia 2018-12-06, Czwartek

Powiatowy Urząd Pracy będzie otwarty w sobotę 15 grudnia

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu będzie nieczynny w poniedziałek 24 grudnia br. W zamian urząd będzie pracował 15 grudnia (sobota) w godzinach od 7.00 do 15.00.

Konsultacje wysokości opłat w 2019 r. za usunięcie i przechowywanie statków i innych obiektów pływających z obszarów wodnych 2018-12-06, Czwartek

arząd Powiatu Raciborskiego przekazuje do konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat w 2019 r. za usunięcie i przechowywanie statków i innych obiektów pływających z obszarów wodnych położonych na terenie powiatu raciborskiego.

• « Pierwsza