Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Działalność Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu 2020-03-24, Wtorek

Działalność Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i ogłoszonym stanem epidemii, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu działa tymczasowo w budynku B Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Pl. Okrzei 4.W chwili obecnej do odwołania nie są przyjmowani klienci osobiście.

Od jutra obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa 2020-03-24, Wtorek

Od jutra obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa

Od 25 marca zaczynają obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa mające ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Apel Starosty Raciborskiego w związku ze zbliżającym się weekendem - zostańmy w domach, chrońmy siebie i bądźmy odpowiedzialni również za innych 2020-03-20, Piątek

W ciągu ostatnich dni wszyscy dokładnie analizowaliśmy dane statystyczne płynące z zagranicy i bacznie śledzimy informacje udostępniane przez polskich lekarzy. W przyszłym tygodniu należy spodziewać się gwałtownego wzrostu liczby zdiagnozowanych zarażeń.

Lista kontaktów do Starostwa Powiatowego w Raciborzu 2020-03-19, Czwartek

Lista kontaktów do Starostwa Powiatowego w Raciborzu

W związku z zamknięciem obsługi klientów Starostwa Powiatowego w Raciborzu przekazujemy inforamcję o kantaktach do poszczególnych komórek urzędu.

Starosta Raciborski informuje o negatywnym wyniku wykonanego testu na COVID-19 2020-03-19, Czwartek

Starosta Raciborski informuje o negatywnym wyniku wykonanego testu na COVID-19

Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda przebywający od wtorku (17 marca br) pod nadzorem służb sanitarnych, poinformował o otrzymanym w dniu dzisiejszym negatywnym wyniku przeprowadzonego testu na obecność wirusa COVID-19.

Marcowa XVII sesja Rady Powiatu Raciborskiego odwołana !! 2020-03-19, Czwartek

Marcowa XVII sesja Rady Powiatu Raciborskiego odwołana !!

Starostwo Powiatowe w Raciborzu informuje, iż w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego decyzją Przewodniczącego Rady Powiatu Raciborskiego Adama Wajdy XVII sesja Rady Powiatu Raciborskiego nie odbędzie się w tym miesiącu.

Stomatolodzy, pacjenci was potrzebują ! Apel Starosty Raciborskiego 2020-03-18, Środa

Stomatolodzy, pacjenci was potrzebują !  Apel Starosty Raciborskiego

W wyniku ogłoszonego zagrożenia epidemicznego wielu lekarzy stomatologów zrezygnowało ze świadczenia usług. W związku z powyższym Starosta Raciborski prosi, aby nie ograniczali dostępności świadczonych przez siebie usług stomatologicznych i nie izolowali się od swoich pacjentów, którymi są m.in. mieszkańcy powiatu raciborskiego.

Komunikat w sprawie wsparcia Szpitala Rejonowego w Raciborzu w artykuły żywnościowe 2020-03-18, Środa

W związku z deklaracjami jakie są kierowane zarówno do Starostwa Powiatowego w Raciborzu, jak i jednostek organizacyjnych Powiatu Raciborskiego, o chęci wsparcia Szpitala Rejonowego w Raciborzu artykułami żywnościowymi,

Wykaz gabinetów stomatologicznych z kontraktem NFZ 2020-03-18, Środa

Wykaz gabinetów stomatologicznych z kontraktem NFZ

Wykaz wszystkich poradni specjalistycznych oraz gabinetów stomatologicznych świadczących usługi w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia jest dostępny na stronie: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/PrzychodnieSpecjalistyczne .

Wykaz poradni i gabinetów lekarskich dostępnych dla mieszkańców powiatu 2020-03-18, Środa

Wykaz poradni i gabinetów lekarskich dostępnych dla mieszkańców powiatu

Z powodu czasowego zaprzestania działalności poradni specjalistycznych w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu, który obecnie pełni funkcję jednoimiennego szpitala zakaźnego, przedstawiamy wykaz najbliższych poradni sporządzony na podstawie Zintegrowanego Informatora Pacjenta.

• « Pierwsza