Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

POWIATOWY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2022-10-14, Piątek

POWIATOWY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzisiaj 14 października, Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Wnioski o usunięcie azbestu można jeszcze składać do końca października! 2022-10-11, Wtorek

Wnioski o usunięcie azbestu można jeszcze składać do końca października!

Możliwości składania wniosków na usuwanie wyrobów zawierających azbest do końca października 2022 r.

Przebudowa drogi powiatowej Tworków - Bolesław - Borucin na ponad 8,8 mln zł ! 2022-10-11, Wtorek

Przebudowa drogi powiatowej Tworków - Bolesław - Borucin na ponad 8,8 mln zł !

Dzisiaj Starosta Grzegorz Swoboda z ramienia powiatu podpisał umowę na przebudowę drogi powiatowej na odcinku od drogi krajowej 45 w Tworkowie do początku obszaru zabudowanego Borucina.

Podsumowanie projektów unijnym w CKZiU nr 1 2022-10-05, Środa

Podsumowanie projektów unijnym w CKZiU nr 1

27 września, w Centrum odbyła się konferencja podsumowująca zagraniczne praktyki zawodowe realizowane w ramach dwóch projektów

„Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli kluczem do sukcesu uczniów” 2022-10-05, Środa

„Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli kluczem do sukcesu uczniów”

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego druga grupa nauczycieli ZSE wróciła ze szkolenia Learning by doing zrealizowanego w ramach projektu „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli kluczem do sukcesu uczniów” ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Edukacja szkolna.

DEKADA WSPÓŁPRACY UCZCZONA 2022-10-03, Poniedziałek

DEKADA WSPÓŁPRACY UCZCZONA

Jubileusz 10-lecia Partnerstwa powiatów Raciborskiego i Elbe-Elster na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIUM 2022-09-29, Czwartek

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIUM

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku pielęgniarstwo w roku akademickim 2022/2023.

Umowa na SOR podpisana! 2022-09-28, Środa

Umowa na SOR podpisana!

Dzisiaj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu odbyło się spotkanie starosty Grzegorza Swobody oraz prezydenta miasta Dariusza Polowego.

Otwarcie auli w ZSO nr I 2022-09-26, Poniedziałek

Otwarcie auli w ZSO nr I

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie auli szkolnej w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Raciborzu przy ul. Jana Kasprowicza 11. Symbolicznego otwarcia dokonali starosta raciborski Grzegorz Swoboda, dyrektor placówki ZSO nr 1 w Raciborzu Marzena Kasprowicz wraz z zaproszonymi parlamentarzystami.

Kolejne drogi powiatowe do remontu! 2022-09-23, Piątek

Kolejne drogi powiatowe do remontu!

Starosta Grzegorz Swoboda podpisał dzisiaj z Wykonawcami umowy na remonty dróg powiatowych w Bojanowie i Dolędzinie.

• « Pierwsza