Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Koncert noworoczny starosty i prezydenta 2019-12-30, Poniedziałek

Koncert noworoczny starosty i prezydenta

Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy i Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda zapraszają na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 3 stycznia 2020 roku o godzinie 18.00.

Konsultacje społeczne zmiany uchwały dotyczącej wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych na terenie powiatu raciborskiego ze zm. 2019-12-27, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu Uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie zmiany uchwały dotyczącej wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych na terenie powiatu raciborskiego ze zm.

Bardzo zła jakość powietrza

Dzisiaj, 19 grudnia 2019 r. prognozowana jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie bardzo zła.

Skarbonka Fundacji na rzecz Szpitala w raciborskim Auchan 2019-12-17, Wtorek

Skarbonka Fundacji na rzecz Szpitala w raciborskim Auchan

Do końca marca 2020 r. Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu prowadzi zbiórkę publiczną na terenie hipermarketu Auchan. Wszystkie pieniądze przekazane do skarbony zostaną przeznaczone na zakup drobnego sprzętu medycznego dla Pogotowia Ratunkowego Szpitala.

Remonty dróg powiatowych w Górkach Śląskich i Tworkowie 2019-12-13, Piątek

Remonty dróg powiatowych w Górkach Śląskich i Tworkowie

Remonty dróg powiatowych w Górkach Śląskich oraz Tworkowie zostały ujęte na liście zadań powiatowych informuje Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.

Bardzo zła jakość powietrza 2019-12-13, Piątek

Bardzo zła jakość powietrza

Dzisiaj, 13 grudnia 2019 r. prognozowana jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie zła i bardzo zła.

Realizacja „Programu wyrównywania różnic między regionami III” finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2020 roku 2019-12-13, Piątek

Starostwo Powiatowe w Raciborzu informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie zadań w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2020 r. finansowanego ze środków PFRON.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniach 12 i 13 grudnia 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Powiatowe Mikołaje pracowały pilnie 2019-12-10, Wtorek

Powiatowe Mikołaje pracowały pilnie

Tuż przed 6 grudnia, by wywołać uśmiech na twarzy najmłodszych, powiatowi pomocnicy Mikołaja z rękami pełnymi prezentów, wyruszyli w drogę.

Funkcjonowanie urzędów w okresie świątecznym 2019-12-09, Poniedziałek

Funkcjonowanie urzędów w okresie świątecznym

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Raciborzu będzie:

• « Pierwsza