Zmiana organizacji ruchu na ul. Łąkowej w Raciborzu

2023-06-20, Wtorek

Starostwo Powiatowe w Raciborzu informuje, iż rozpoczyna się realizacja robót budowlanych związanych z przebudową odcinka ul. Łąkowej w Raciborzu od zjazdu z ronda na Placu Konstytucji 3 Maja w kierunku ul. Gwiaździstej.

Zakres obejmuje głównie: przebudowę jezdni, zjazdów, chodników, ścieżki rowerowej, części oświetlenia ulicznego, wpustów deszczowych i studni rewizyjnych.

Począwszy od dnia 21 czerwca 2023r. od godziny 10.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego.

W pierwszej kolejności zostanie zamknięty dla ruchu drogowego odcinek drogi od ronda na Placu Konstytucji 3 Maja do połowy zjazdu sklepu Netto (Etap 1a).

Następnie zostanie zamknięty dla ruchu drogowego odcinek drogi od połowy zjazdu sklepu Netto do rejonu posesji ul. Łąkowa 11 i 6 (Etap 1b).

Objazd  dla ruchu kołowego będzie poprowadzony od ronda na Placu Konstytucji 3 Maja przez ul. Marii Skłodowskiej Curie - ul. Bolesława Prusa - ul. Stalową do  skrzyżowania  ulic Łąkowej/ Tadeusza Kościuszki/Stalowej.

Organizację ruchu dla Etapu 1a przedstawiono w załączniku graficznym.
Na w/w okoliczność zostanie wprowadzone stosowane oznakowanie na czas realizacji robót.

Prace na obu odcinkach planuje się zakończyć do końca miesiąca sierpnia 2023 roku.
Za utrudnienia w ruchu drogowym w trakcie prowadzenia robót - serdecznie przepraszamy.

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz