Zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej w Kornicach

2020-11-06, Piątek
Droga z Kornic do Pawłowa, autor: Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu

Od 9 listopada 2020 r. rozpoczyna się przebudowa drogi powiatowej nr 3504 S w Kornicach. Jest to odcinek drogi od ostatnich zabudowań miejscowości Kornice w kierunku miejscowości Pawłów, o długości 377 mb.

Począwszy od najbliższego poniedziałku, od godz. 7.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie inwestycji, a remontowany odcinek zostanie zamknięty dla ruchu drogowego.
Lokalizację inwestycji oraz zaplanowany objazd obrazuje dołączona poniżej mapka.

Zakres robót dotyczący w/w przebudowy obejmuje głównie: jezdnię (w tym wykonanie trzeciego pasa ruchu do relacji skrętnych), zjazdy, pobocza, infrastrukturę techniczną, rowy i oznakowanie drogowe.

Zakończenie prac zaplanowano w lutym 2021 roku.

Za utrudnienia w ruchu drogowym w trakcie prowadzenia robót - serdecznie przepraszamy.