Zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej na ul. Dworcowej w Tworkowie

2021-03-24, Środa
zdj. fragment DP 3517S ul. Dworcowej w Tworkowie (stan istniejący)
Starostwo Powiatowe w Raciborzu informuje, iż rozpoczyna się przebudowa drogi powiatowej w Tworkowie – ul. Dworcowa od skrzyżowania z ul. Zamkową do przejazdu kolejowego.

Długość odcinka do przebudowy wynosi 1 196 mb.

Zakres obejmuje głównie przebudowę jezdni, skrzyżowań oraz zjazdów z drogi, wykonanie ścieżki rowerowej i odtworzenie pobocza, a także zmianę organizacji ruchu drogowego na skrzyżowaniu z drogą gminną - ul. Żwirową.

W pierwszej kolejności będzie realizowany odcinek  ul. Dworcowej w Tworkowie o długości ok. 600 mb od skrzyżowania z ul. Zamkową do skrzyżowania z ul. Żwirową.

Począwszy od dnia 25.03.2021 r. godz. 10.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie przedmiotowej inwestycji. Wyżej wymieniony odcinek drogi zostanie zamknięty dla ruchu drogowego.

Prace te planuje się zakończyć do dnia 07.05.2021 roku.

Za utrudnienia w ruchu drogowym w trakcie prowadzenia robót - serdecznie przepraszamy.