Zmarł Józef Czekajło

2013-03-13, Środa

Dziś rano, w wieku 58 lat, zmarł nasz kolega Józef Janusz Czekajło. Wieloletni nauczyciel Mechanika i szef oświaty w tut. starostwie. Jego pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 marca, o godz. 14.00 na Cmentarzu "Jeruzalem".

Józef Czekajło rozpoczął pracę w Starostwie Powiatowym w Raciborzu w marcu 1999 roku jako inspektor ds. oświaty; od maja tego samego roku pełnił funkcję kierownika Referatu Oświaty, Kultury i Sportu. Pracował z nami do marca 2009 roku. Karierę w samorządzie przerwała mu ciężka choroba. Zmagał się z nią dzielnie i do samego końca. Mimo dolegliwości nie stronił od kontaktów ze znajomymi i przyjaciółmi, uczestniczył w wielu wydarzeniach publicznych. Zawsze otwarty, ciepły i uśmiechnięty.