Zarząd Powiatu powołał nową tymczasową szefową Zamku

2021-03-02, Wtorek
Zamek Piastowski w Raciborzu
Starostwo Powiatowe w Raciborzu informuje ,iż jednogłośną decyzją Zarządu Powiatu Raciborskiego z dniem 8 marca 2021 r. na stanowisku dyrektora Domu Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu została zatrudniona Pani Grażyna Wójcik.

Mając na celu zapewnienia sprawnego i bieżącego funkcjonowania powiatowej jednostki organizacyjnej, jaką jest Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu, zachodzi konieczność upoważnienia osoby sprawującej tę funkcję do składania oświadczeń woli w ramach bieżącej działalności.

Przypominamy, że Pani Grażyna Wójcik pełniła funkcję dyrektora Agencji do 2017 r. Wraca do współpracy ze starostwem na okres 4 miesięcy a w tym czasie ma pokierować  i przygotować Zamek  do wysokiego sezonu turystycznego w którym to  mają odbyć się m.in. imprezy i wydarzenia plenerowe.