Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłosił konkurs na stanowiska 3 dyrektorów

2021-02-16, Wtorek
Zdjęcie Zarządu Powiatu Raciborskiego

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konkurs na stanowiska dyrektorów:

- II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu,
 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu,
 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "Mechanik" w
    Raciborzu.

W związku z upływającym terminem powierzenia funkcji dyrektorom : Maciejowi Malinowskiemu, Jackowi Kąskowi oraz Sławomirowi Janowskiemu  zachodzi więc konieczność wyłonienia kandydatów i ich powołania na stanowiska dyrektorów ww. zespołów - podkreśla Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda.

Nabory zostaną przeprowadzone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1587).

Ogłoszenia o konkursach dostępne są na stronie www.bip.powiatraciborski.pl a wymagania zostały określone w uzasadnieniu Uchwał Zarządu Powiatu Raciborskiego z dnia 02 lutego 2021r. o numerach 111/604/2021, 111/603/2021 oraz 111/602/2021.

Oferty można składać do 12 marca 2021r. do godz. 14.00. w siedzibie tut.Starostwa.