Zapytanie ofertowe z zakresu stwierdzania zgonu i jego przyczyny oraz wystawiania karty zgonu na terenie powiatu raciborskiego

2023-04-21, Piątek
Szpital

Starosta Raciborski ogłasza zapytanie ofertowe z zakresu stwierdzania zgonu i jego przyczyny oraz wystawiania karty zgonu na terenie powiatu raciborskiego.

Więcej informacji znajduje się w dołaczonym pliku oraz w zakładce ogłoszenia i aktualności na stronie BIP Powiatu raciborskiego pod adresem: Ogłoszenia i aktualności - BIP Powiatu Raciborskiego oraz jednostek podległych Staroście Raciborskiemu (powiatraciborski.pl)

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz