Zapraszamy na kolejny wykład z historii lokalnej

2013-10-22, Wtorek

"Dawne i współczesne obrzędy wiosenne" - kolejny wykład na Zamku Piastowskim w Raciborzu już dziś o godz.17.00. Prelekcję wygłosi Pani Kornelia Lach.

Starostwo Powiatowe wspólnie z Domem Współpracy Polsko-Niemieckiej w Gliwicach zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców, pasjonatów historii i miłośników tradycji ziemi raciborskiej na przedostatni wykład zorganizowany w ramach projektu "Historia lokalna na przykładzie wybranych powiatów, miast i gmin".

Projekt finansowany jest ze środków zwrotnych Fundacji Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych, pochodzących z wcześniejszych dotacji Rządu Republiki Federalnej Niemiec. Celem projektu jest aktywne kształtowanie tożsamości regionalnej.

Wstęp wolny,

ZAPRASZAMY!