Zapowiedzi wydarzeń (22.-28.03.2004)

2004-03-23, Wtorek
Poniedziałek, 22.03.2004 r. Godz. 10.45 Debata Oxfordzka pod hasłem „Młodzi w polityce?” Miejsce: aula I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu (ul. Kasprowicza) Gościem specjalnym debaty będzie poseł na Sejm RP Andrzej Markowiak. W spotkaniu będzie również uczestniczyć Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek. Wtorek, 23.03.2004 r. Godz. 08.00 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Godz. 09.00 Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Tematem posiedzenia będzie reorganizacja sieci szkół powiatu raciborskiego w 2004 r. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 30.03.br. Środa, 24.03.2004 r. Godz. 14.00 Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Tematem posiedzenia będzie wykorzystanie funduszy strukturalnych SOP (Sektorowy Program Operacyjny – Restrukturyzacja i Modernizacja Sektora Żywnościowego oraz Rozwój Obszarów Wiejskich) i PROW (Program Rozwoju Obszarów Wiejskich). Omówione zostaną także materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 30.03.br. Czwartek, 25.03.2004 r. Godz. 14.00 Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Współpracy z Zagranicą Rady Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Tematem posiedzenia będą nowe kierunki rozwoju oraz określenie potrzeb aktualizacji Strategii Rozwoju Powiatu Raciborskiego. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 30.03.br. Piątek, 26.03.2004 r. Godz. 13.00 Posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych Rady Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Tematem posiedzenia będzie ocena funkcjonowania służby zdrowia na terenie powiatu raciborskiego w warunkach realizowania kontraktów z NFZ. Ponadto członkowie komisji zapoznają się z informacją nt. aktualnego stanu realizacji Programu Naprawczego SP ZOZ Szpitala Rejonowego w Raciborzu. Omówione zostaną również materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 30.03.br.