Żałoba narodowa po śmierci Papieża Jana Pawła II w powiecie raciborskim...

2005-04-04, Poniedziałek

W związku z ogłoszoną przez Prezydenta RP żałobą narodową po śmierci Papieża Jana Pawła II, decyzją Starosty Raciborskiego Henryka Siedlaczka na okres od dziś do dnia pogrzebu Ojca Świętego na budynkach Starostwa Powiatowego w Raciborzu i jednostkach organizacyjnych Powiatu Raciborskiego flagi państwowe będą opuszczone do połowy masztu i przewiązane żałobnym kirem.

Ponadto pamięć Papieża zostanie uczczona minutą ciszy w samo południe, w dniu pogrzebu Jego Świątobliwości.

Przewodniczący Rady Powiatu Raciborskiego Roman Głowski, w związku z obowiązującą żałobą narodową, odwołał XXIX sesję Rady Powiatu z dnia 5 kwietni 2005 r. O terminie kolejnej sesji powiadomimy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem.