Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu!

2024-06-21, Piątek
Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu!
Za nami uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu, w którym udział wzięli Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda, Wicestarosta Ewa Lewandowska, Członek Zarządu Marek Kurpis oraz kierownik Referatu Edukacji w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, Ewa Bohr-Cyfka.

Grzegorz Swoboda m.in. podziękował kadrze dydaktycznej wszystkich szkół powiatowych i życzył udanego odpoczynku, natomiast dzieciom i młodzieży - bezpiecznych wakacji.

W tym miejscu wspomniał również o akcji atrakcyjnych zajęć, które i w tym roku zostały przygotowane w ramach „Wakacji w powiecie 2024”.

Jak zawsze, uczniowie dzięki swoim niezwykle zaangażowanym i kreatywnym nauczycielom zaprezentowali wspaniały program artystyczny, który niejednokrotnie wywołał wśród publiczności wzruszenie.

Galeria zdjęć dostępna poniżej.