Zagrajmy razem - integracja, sport i rehabilitacja - VII edycja już w sobotę

2012-09-25, Wtorek

W najbliższą sobotę, już po raz siódmy w Arenie RAFAKO w Raciborzu odbędzie się impreza pn. "Zagrajmy razem - integracja, sport, rehabilitacja". Impreza adresowana jest do wszystkich mieszkańców Raciborza i naszego regionu, a przede wszystkim do wszystkich osób niepełnosprawnych.

W programie m.in. występy artystyczne, turniej wiedzy o ziemi raciborskiej, pokazy samoobrony i tradycyjnych sztuk walki, loteria "cegiełka szczęścia", czy ścianka wspinaczkowa. Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą producentów sprzętu medycznego oraz wziąć udział w XIII Tragach Zdrowia, na których nie zabraknie porad i pokazów.

Zagrajmy razem … organizuje Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji "Podaj Rękę" oraz Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu.

Patronat honorowy nad imprezą objęli:
- Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych – Jarosław Duda,
- Poseł Na Sejm RP – Henryk Siedlaczek,