Zadania MODGiK od teraz realizowane są w Starostwie

2012-01-02, Poniedziałek
Przypominamy, że z dniem 31 grudnia 2011 roku został zlikwidowany Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej działający przy Urzędzie Miasta Racibórz.

Od tej pory wszystkie sprawy dotyczące geodezji i kartografii z terenu miasta Racibórz będą załatwiane przez Wydział Geodezji tut. Starostwa.

Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4 (II piętro), tel.
32 45 97 356, fax. 32 45 97 360, e-mail: [email protected]

Wyjątek:
• sprawy dotyczące numeracji porządkowej nieruchomości, które realizowane będą przez Wydział Dróg Miejskich Urzędu Miasta Racibórz (II piętro pok. nr 204),
• sprawy dotyczące rozgraniczania nieruchomości, które realizowane będą przez Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Racibórz (II piętro, pok. 220).