ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ (24.-30.01.2005)

Poniedziałek 24.01.2005 r.

Godz. 10.00 Zebranie Powiatowej Rady Zatrudnienia
Miejsce: Sala Rady Powiatu, ul. Klasztorna 6, Racibórz
Nastąpi na nim zatwierdzenie regulaminu przyznawania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz regulaminy przyznawania refundacji doposażenia i wyposażenia stanowisk pracy dla osób bezrobotnych. Omówiona zostanie również szczegółowo Ustawa o promocji zatrudnienia.

Godz.11.00 Posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych oraz Bezpieczeństwa
Miejsce: Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Raciborzu (ul.Reymonta)
Członkowie Komisji omówią materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 25.01.2005 r.

Godz. 13.00 Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów
Miejsce: Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Raciborzu (ul.Reymonta)
Członkowie Komisji omówią materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 25.01.2005 r.

Wtorek 25.01.2005 r.

Godz. 8.30 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Godz. 14.00 Sesja Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, ul. Klasztorna 6
Głównym tematem obrad będzie polityka inwestycyjne Powiatu Raciborskiego. Radni wysłuchają także sprawozdania z działalności Powiatowego Rzecznika Konsumentów.

Czwartek 27.01.2005 r.

Godz. 18.30 Spotkanie w Klubie Inteligencji Katolickiej na temat funkcjonowania i budowy Szpitala w Raciborzu
Miejsce: sala katechetyczna parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa
W spotkaniu udział weźmie Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek oraz Dyrektor Szpitala Wojciech Krzyżek.

Piątek 28.01.2004 r.
Godz. 17.00 otwarcie wystawy "Stare zdjęcia " w Górnośląskim Centrum Kultury i Spotkań w Łubowicach
Miejsce: GCKiS w Łubowicach
W wydarzeniu tym uczestniczył będzie Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek. Warto przypomnieć, iż co miesiąc w ostatni piątek odbywają się w GCKiS w Łubowicach wydarzenia kulturalne z serii "Spotkanie z górnośląską historią i sztuką".