ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ (20.-31.12.2004)

2004-12-20, Poniedziałek

Poniedziałek, 20.12.2004 r.

Godz. 13.00 Spotkanie przedświąteczne Zarządu Powiatu Raciborskiego z dyrektorami placówek oświatowych, dla których Powiat Raciborski jest organem prowadzącym
Miejsce: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu (ul. K. Miarki)
Tradycyjnie już przed Świętami Bożego Narodzenie, członkowie Zarządu Powiatu spotkają się z dyrektorami placówek oświatowych, dla których Powiat Raciborski jest organem prowadzącym.
Spotkanie, w którym udział weźmie m.in. Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek, będzie okazją do podsumowania mijającego roku.
UWAGA: Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w spotkaniu.

Godz. 13.00 Posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych oraz Bezpieczeństwa Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Tematem posiedzenia będzie ocena działalności ośrodków opiekuńczych
i domów pomocy społecznej na terenie powiatu raciborskiego. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 30.12.br.

Wtorek, 21.12.2004 r.

Godz. 11.00 Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Członkowie komisji zapoznają się z propozycjami kalendarza imprez kulturalnych i sportowych na 2005 rok. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 30.12.br.

Godz. 14.00 Wspólne posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Współpracy z Zagranicą Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Tematem posiedzenia będzie zakres działania Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Raciborzu po wejściu do Unii Europejskiej. Ponadto omówione zostaną materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 30.12.br.

Środa, 22.12.2004 r.

Godz. 08.00 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Godz. 12.00 Uroczyste otwarcie pracowni komputerowej w Centrum Kształcenia Praktycznego w Raciborzu, zrefundowanej przez Fundację Rozwoju Śląska i Wspierania Inicjatyw Lokalnych
Miejsce: Centrum Kształcenia Praktycznego w Raciborzu
Nowoczesna pracownia komputerowa w CKP w Raciborzu została zrefundowana przez Fundację Rozwoju Śląska i Wspierania Inicjatyw Lokalnych.
W uroczystym otwarciu pracowni udział wezmą przedstawiciele Zarządu Powiatu Raciborskiego.
Szczegóły: przekazane zostaną w późniejszym czasie
UWAGA: Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w uroczystym otwarciu pracowni komputerowej.

Środa, 29.12.2004 r.

Godz. 13.00 Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Tematem posiedzenia będzie budżet Powiatu Raciborskiego na 2005 rok. Ponadto opracowany zostanie plan pracy Komisji na 2005 rok, omówione zostaną także materiały na sesję Rady Powiatu w dniu 30.12.br.

Czwartek, 30.12.2004 r.

Godz. 14.00 XXVI sesja Rady Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Głównym tematem obrad będzie przyjęcie budżetu Powiatu Raciborskiego na 2005 rok. Ponadto radni zapoznają się z realizacją zadań powiatu w zakresie kultury.
Szczegóły:
www.powiatraciborski.pl