ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ (1.02.- 06.02.2005)

2005-02-03, Czwartek

Wtorek, 01.02.2005 r.

Godz. 8.30 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Środa 02.02.2005 r.

Godz. 12:00 Jasełka
Miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Raciborzu, ul. Królewska 19, Racibórz
Jak co roku w Zespole Szkół Specjalnych odbędą się Jasełka Bożonarodzeniowe. Wystąpią uczniowie tejże placówki, którzy zostali przygotowani przez pedagogów tam pracujących. Po Jasełkach odbędzie się mały poczęstunek, na który organizatorzy serdecznie zapraszają.

Czwartek, 03.02.2005 r.

Godz. 17:00 Premierowy spektakl pt. " Opowieść wigilijna, czyli to samo, a jednak inaczej"
Miejsce:
Sala widowiskowa Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Stelmacha 12, Racibórz
Grupa Teatralna "IRREALIS:" Zespołu Szkół Mechanicznych w Raciborzu działająca przy Młodzieżowym Domu Kultury zaprezentuje w premierowym spektaklu pt. "Opowieść wigilijna, czyli to samo, a jednak inaczej" (rzecz wzniosło - polityczno -żartobliwa). Widowisko uświetni także udział solistek zespołu "Miraż" działającego przy MDK
w Raciborzu.

Piątek, 04.02.2005 r.

Godz. 11:00 Posiedzenie Zgromadzenia Fundatorów Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego
Miejsce: Sala Sesyjna w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, ul. Klasztorna 6, Racibórz
W czasie posiedzenia planowane jest rozpatrzenie zatwierdzenia sprawozdania zarządu z działalności fundacji za rok 2004.

Godz. 15:00 Posiedzenie Rady Społecznej Szpitala Rejonowego w Raciborzu
Miejsce:
Szpital Rejonowy, ul. Gamowska 3, Raciborz
Na posiedzeniu planowane jest zatwierdzenie regulaminów porządkowych szpitala, a także zaopiniowanie i ew. zatwierdzenie planu finansowego na rok 2005.