Z ekologią za Pan Brat

2010-05-26, Środa

25 maja br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu odbyła się ósma edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego pn. Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT. W konkursie udział wzięło 38 uczniów ze szkół podstawowych powiatu raciborskiego. Konkurs miał formę testu wielokrotnego wyboru, na rozwiązanie którego uczniowie mieli 30 min. Zakres treści obejmował wiadomości z zakresu ekologii z klas IV – VI szkół podstawowych.

W konkursie najwyższa punktację uzyskali:
I miejsce - Emilia Ploch - Szkoła Podstawowa Nr 18 w Raciborzu
II miejsce - Adam Krzykała - Szkoła Podstawowa Nr 15 w Raciborzu
III miejsce - Jakub Pieczka - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Raciborzu

wyróżnienie - Wiktoria Kubiak - Szkoła Podstawowa Nr 18 w Raciborzu
wyróżnienie - Artur Bauer - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Raciborzu
wyróżnienie - Tomasz Obruśnik - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Raciborzu

Organizatorami Konkursu byli: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Raciborzu. Nagrody dla Laureatów ufundowało Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Urząd Miasta Racibórz.

Pieczę merytoryczną nad konkursem sprawowała Pani Sylwia Kiwus – nauczyciel przyrody ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Raciborzu.

Program artystyczny przygotowali uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 3 w Raciborzu, wychowankowie koła żywego słowa Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu pod opieką Pani Agnieszki Czarnej.

Gratulujemy!!!