"Z Podwórka na Stadion..." startuje w Pietrowicach

2014-03-18, Wtorek

W czwartek i piątek na stadionie LKS "Start" Pietrowice Wielkie rozegrany zostanie XIV Powiatowy Turniej "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Patronat nad sportowymi zmaganiami dziewcząt i chłopców w piłce nożnej objął Starosta Raciborski.

20 marca (czwartek) – na boisko wybiegną zawodniczki i zawodnicy z kategorii wiekowej U-10, natomiast w piątek – U-12. Początek turnieju o godz. 09.00. Organizatorami etapu powiatowego są Podokręg Racibórz i LKS "Start" Pietrowice Wielkie. Słodki poczęstunek dla młodych sportowców ufundował Powiat Raciborski.

W XIV edycji na zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców, w kategoriach wiekowych U-10 i U-12 czeka wyjątkowy Puchar Tymbarku oraz przepełniony atrakcjami wyjazd do Hamburga na mecz Niemcy-Polska.

Foto: Oficjalna strona Turnieju