XXXIII sesja Rady Powiatu Raciborskiego

2005-09-19, Poniedziałek

XXXIII sesja Rady Powiatu Raciborskiego odbędzie się 27 września 2005 r. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6. Początek obrad o godz. 14.00.

PORZĄDEK OBRAD XXXIII SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 27 września 2005r. godz. 14:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XXXII sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
5. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
6. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o złożonych interpelacjach i odpowiedziach na interpelacje - materiał zbiorczy, w formie pisemnej dostarczony zostanie w dniu sesji.
7. Interpelacje i zapytania radnych.
8. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
9. Wykonanie budżetu Powiatu Raciborskiego za I półrocze 2005r. - materiał doręczono w dniu 30.08.2005r.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania uzgodnionego z wierzycielami projektu programu restrukturyzacji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zapewnienia współfinansowania ze środków Powiatu Raciborskiego w 2006 r. realizacji projektu pn. "Remont infrastruktury transportowej obszarów Powiatu Raciborskiego zagrożonych marginalizacją gospodarczą - remont drogi Tłustomosty - Pawłów".
12. Podjęcie uchwały w sprawie zapewnienia współfinansowania ze środków Powiatu Raciborskiego w 2006 r. realizacji projektu pn. "Poprawa dostępności komunikacyjnej terenów inwestycyjnych Powiatu Raciborskiego - remont ulicy Brzeskiej w Raciborzu".
13. Podjęcie uchwały w sprawie zapewnienia współfinansowania ze środków Powiatu Raciborskiego w 2006 r. realizacji projektu pn. "Zwiększenie dostępności komunikacyjnej przejścia granicznego Silherovice - Chałupki. Modernizacja drogi powiatowej nr S 3532".
14. Podjęcie uchwały w sprawie zbycia nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Raciborskiego.
15. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2005 r.
16. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
17. Wolne wnioski i informacje.
18. Zakończenie sesji.