XXIII sesja Rady Powiatu Raciborskiego...

2004-09-24, Piątek

28 września 2004 r. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6 odbędzie się XXIII sesja Rady Powiatu Raciborskiego. Początek obrad o godz. 14.00.

PORZĄDEK OBRAD XXIII SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 28 września 2004 r. godz. 14:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XXII sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Wystąpienie Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu Pana prof. zw. dr hab. Joachima Raczka.
5. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
6. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
7. Informacja Dyrektora Szpitala Rejonowego w Raciborzu na temat bieżącej sytuacji finansowej lecznicy.
8. Wykonanie budżetu Powiatu Raciborskiego za I półrocze 2004r.
9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi Pana Zbigniewa Barto
na funkcjonowanie dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Kasprowicza 11 w Raciborzu.
10. Podjecie uchwały w sprawie warunków częściowego lub całkowitego zwalniania rodziców z opłat za pobyt dzieci w rodzinach zastępczych oraz osób pełnoletnich przebywających pod opieką rodzin, które sprawowały funkcje rodzin zastępczych.
11. Podjecie uchwały w sprawie wyboru podmiotu, które dokona badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu za rok 2003.
12. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2004r.
13. Podjęcie uchwały się w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2004r. dotyczących planu przychodów i wydatków środków specjalnych.
14. Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Powiatu Raciborskiego.
15. Interpelacje i zapytania radnych.
16. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
17. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
18. Sprawy organizacyjne.
19. Zakończenie sesji.