XVI Gala Przedsiębiorców w Pietrowicach Wielkich

2023-02-13, Poniedziałek

Za nami uroczysta XVI Gala Przedsiębiorców w Pietrowicach Wielkich, która odbyła się 12 lutego w centrum społeczno-kulturalnym. W Gali udział wziął Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda.

Celem gali było nagrodzenie Przedsiębiorców, którzy swoją działalnością gospodarczą w Gminie Pietrowice Wielkie, przyczyniają się do rozwoju Gminy, tworząc nowe miejsca pracy oraz kreując gospodarczy wizerunek Gminy.

Podziękowania dla Wójta Pietrowic Wielkich Andrzeja Wawrzynka oraz Rady na czele z Przewodniczącym Piotrem Bajakiem za tworzenie dobrych warunków dla rozwoju przedsiębiorców w gminie.

Statuetki odebrali:

I Kategoria - NOWY INWESTOR/INWESTYCJA
Wyróżnienie dla EKOZUB Sp. z o.o. Anita i Andrzej Zuber z sektora energetycznego i przemysłowego oraz działający w branży rolniczej Elikor Sp. z o.o.

II Kategoria - PRĘŻNE GOSPODARSTWO
Wyróżnienie dla Gabrieli i Adriana Janików.

III Kategoria  - SOLIDNY PRODUKT USŁUGA
Wyróżnienie dla dla Huberta Wilczka z firmy Produkcyjno-Usługowo-Handlowej Pro-Ekol oraz wyróżnienie dla Tomasz Bolik.

IV Kategoria - MŁODA FIRMA
Wyróżnienie dla Stajni Podkowa Dariusza Franiczka oraz Robiziółka Roberta Niewiery.

Specjalne wyróżnienie za działalność społeczną  powędrowało do Joachima Wieczorka

Nagroda za wkład w rozwój gospodarczy Gminy Pietrowice Wielkie została wręczona firmie Eko Okna S.A.