Wydłużony termin składania wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie...

2012-04-23, Poniedziałek

Informujemy, że termin składania wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków został przedłużony do końca kwietnia br.

Sposób udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków reguluje Uchwała Nr XLII/407/2010 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 30 marca 2010r. w sprawie trybu postępowania o udzielenie dotacji, sposobu jej rozliczania oraz sposobu kontroli wykonywania zadania zleconego w dziedzinie ochrony zabytków i opieki nad zabytkami.

Wzór wniosku o udzielenie dotacji oraz wzór jej rozliczenia określają załączniki nr 1 i 2 Uchwały Nr 172/655/10 Zarządu Powiatu Raciborskiego z dnia 28 czerwca 2010r. w sprawie przyjęcia wzoru wniosku o udzielenie dotacji oraz wzoru rozliczenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.

Szczegółowe informacje: Referat Edukacji, Kultury i Sportu tut. Starostwa, nr tel. 32 45 97 308.