WIRTUALNE ZAWODY PŁYWACKIE - czas start!

2021-04-20, Wtorek

Dzisiaj rozpoczęły się zawody e-swimming & twinning, w których udział biorą trzy kluby pływackie z powiatów związanych ze sobą oficjalnym partnerstwem:
- SV08 Werdohl reprezentujący niemiecki MÄERKISCHER KREIS
- MKS-SMS Victoria Racibórz reprezentujący POWIAT RACIBORSKI
- SV08 Neptun Finsterwalde z niemieckiego powiatu ELBE – ELSTER

Z powodu braku możliwości corocznej rywalizacji na basenie, powiat MÄERKISCHER KREIS wyszedł z inicjatywą zorganizowania Wirtualnych Zawodów Pływackich, w których poszczególne odcinki trasy zaliczane będą na podstawie ilości przebytych kroków.

Jaką trasę muszą pokonać drużyny, jak śledzić ich postępy i jak zostaną wyłonieni zwycięzcy? O tym wszystkim ze szczegółami dowiecie się ze specjalnie przygotowanej strony internetowej naszych sąsiadów:

Konkurs potrwa niespełna miesiąc a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Uczestnicy mają również relacjonować za pomocą zdjęć lub nagrań video swoje najbardziej pomysłowe sposoby na osiąganie jak największej liczby kroków, z czego ma powstać wieńczący całe wydarzenie teledysk.