Powiat

StartUpCamp 2019. Młodzież uczyła się przedsiębiorczości w Byczynie 2019-05-14, Wtorek

StartUpCamp 2019. Młodzież uczyła się przedsiębiorczości w Byczynie

Ponad 60 uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Raciborski, Miasto Racibórz oraz Gminę Krzyżanowice wzięło udział w StartUp Camp 2019. Obóz przedsiębiorczości zorganizowano od 6 do 8 maja w grodzie w Byczynie (woj. opolskie). Grupę uzupełnili studenci raciborskiej PWSZ.

Ogłoszenie o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej na realizację zadania publicznego pn.: 2. Turniej Przyjaźni „Przaja Handballowi” 2019-05-14, Wtorek

Zarząd Powiatu Raciborskiego informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej UKS Start Pietrowice Wielkie – na realizację zadania publicznego pt. 2.Turniej Przyjaźni „Przaja Handballowi”

Wybór kandydatów na prezesa zarządu PKS sp. z o.o. w Raciborzu 2019-05-14, Wtorek

Wybór kandydatów na prezesa zarządu PKS sp. z o.o. w Raciborzu

Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Raciborzu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Raciborzu zaprasza do składania ofert w postępowaniu celem wyboru kandydata na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

Jednostka Wojsk Obrony Terytorialnej w Kuźni Raciborskiej 2019-05-14, Wtorek

Jednostka Wojsk Obrony Terytorialnej w Kuźni Raciborskiej

Formalności związane z przekazaniem budynku byłej Szkoły Podstawowej w Kuźni Raciborskiej jednostce Wojsk Obrony Terytorialnej zmierzają ku końcowi.

Raciborski PKS podsumował ubiegły rok 2019-05-10, Piątek

Raciborski PKS podsumował ubiegły rok

PKS w Raciborzu podsumował wyniki za rok 2018. Spółka zakończyła działalność ujemnym wynikiem finansowym na poziomie 301 tys. zł. Miało na to wpływ kilka niesprzyjających transportowi czynników.

Komunikat dot. materiału prasowego zawierającego nieprawdziwe informacje 2019-05-10, Piątek

Komunikat dot. materiału prasowego zawierającego nieprawdziwe informacje

Powiat Raciborski i Powiat Wodzisławski, właściciele PKS w Raciborzu Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oświadczają, że w opublikowanym na portalu naszraciborz.pl w dniu 9 maja 2019 roku artykule pt. „PKS na skraju bankructwa! Były prezes krytycznie o sytuacji w spółce”, który prezentuje jednostronne stanowisko byłego prezesa PKS zawarte zostały informacje nieprawdziwe, dotyczące funkcjonowania PKS w Raciborzu.

Zmiana lokalizacji biura Rzecznika Praw Konsumentów 2019-05-09, Czwartek

Zmiana lokalizacji biura Rzecznika Praw Konsumentów

Powiatowy Rzecznik Prawa Konsumentów przyjmuje klientów w pokoju nr 104 (I piętro) budynku B Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4 (budynek czerwony).

Złota Jesień zaprasza na dzień otwarty 2019-05-08, Środa

Złota Jesień zaprasza na dzień otwarty

Dom Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Raciborzu zaprasza na dzień otwarty.

Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek 2019-05-08, Środa

Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek wszystkim Pracownikom Bibliotek życzę sukcesów, satysfakcji z pracy, nieprzemijającej pasji i zadowolenia, regałów pełnych wspaniałych książek, ciekawych pomysłów a także sympatii i przyjaźni czytelników.

Życzenia starosty dla wszystkich Strażaków 2019-05-04, Sobota

Życzenia starosty dla wszystkich Strażaków