Uroczyste pożegnanie maturzystów w ZSO nr 1 i CKZiU nr 1 w Raciborzu

2023-05-02, Wtorek
Pożegnanie maturzystów w CKZiU nr 1 w Raciborzu

W piątek 28 kwietnia odbyła się uroczystość Pożegnania Absolwentów, którzy ukończyli naukę w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu oraz w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu.

Absolwenci 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza oraz Liceum Sztuk Plastycznych otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a także certyfikaty językowe, podziękowania, nagrody i dyplomy za różne osiągnięcia - naukowe, sportowe i artystyczne.

Oprócz absolwentów, dyrekcji i nauczycieli, wśród zaproszonych gości znalazła się m. in. Etatowa Członkini Zarządu Powiatu Raciborskiego Ewa Lewandowska.

Podobnie uczniowie czterech klas Technikum nr 2 zakończyli edukację w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu.

Dyrektor Centrum Jacek Kąsek wręczył absolwentom świadectwa ukończenia szkoły. Marek Kurpis – wicestarosta i Małgorzata Tietz – przewodnicząca rady rodziców wręczyli dyplomy i nagrody uczniom w podziękowaniu za ich wyniki w nauce oraz zaangażowanie w życie szkoły.

Życzymy absolwentom niekończących się sukcesów i powodzenia w realizacji swoich zamierzeń.