Tomek Wędrowniczek u Starosty

2012-03-14, Środa

Starosta Raciborski Adam Hajduk spotkał się dziś z Tomaszem Pawłowskim z Ostrzeszowa, zwanym Tomkiem Wędrowniczkiem, który od ponad 25 lat jeździ po całej Polsce i odwiedza włodarzy miast, powiatów i województw.

Niecodzienne hobby stało się jego sposobem na życie. Pan Tomek niemal każdego dnia wsiada w pociąg i odwiedza urzędy. Bez chwili namysłu potrafi wymienić nazwiska wszystkich tych, którzy go przyjęli. Powiat raciborski odwiedza już po raz trzeci. Ostatni raz gościł z wizytą w 2002 r. Wszystkie wizyty są pieczołowicie odnotowywane w księgach pamiątkowych.

Adam Hajduk jest 384 starostą, którego odwiedził. Na spotkaniu Starosta Raciborski wpisał się do księgi pamiątkowej i przekazał zestaw promocyjny naszego powiatu.