Targi podmiotów ekonomii społecznej powiatu raciborskiego

2013-07-31, Środa

3 sierpnia na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędą się targi promocyjne dla organizacji pozarządowych w ramach działającego na terenie powiatu raciborskiego Inkubatora Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego. Początek o godz. 15.00.

Celem targów jest integracja i promocja działalności organizacji pozarządowych z terenu powiatu raciborskiego oraz promowanie różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców regionu. W programie wydarzenia m.in. pokazy klubów sportowych Aikido i Łamator, występy artystyczne zespołów tanecznych Źródło, Bajtel oraz Dzieci ze Stowarzyszenia Rodzin Zastępczych Przyjazny Dom, pokazy udzielania pierwszej pomocy i atrakcje dla najmłodszych. Na zakończenie występ zespołu Redlin Folk Music Show.

Targi współfinansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAPRASZAMY!