Starostwo Powiatowe w Raciborzu ogłasza zapytanie ofertowe z zakresu stwierdzania zgonu i jego przyczyny oraz wystawiania karty zgonu na terenie powiatu raciborskiego

2020-12-14, Poniedziałek
Brama główna Starostwa Powiatowego w Raciborzu, autor: Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stwierdzeniu zgonu i jego przyczyny oraz wystawieniu karty zgonu na terenie powiatu raciborskiego w sytuacjach, o których mowa w ustawie z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (t. j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1947) oraz rozporządzeniu Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 3 sierpnia 1961 r. w sprawie stwierdzenia zgonu i jego przyczyn (Dz. U. Nr 39, poz. 202).

Będzie ona dotyczyła wyłącznie sytuacji, kiedy do stwierdzenia zgonu i jego przyczyny oraz wystawienia karty zgonu nie są zobowiązane inne osoby.

Szczegółowe warunki złożenia oferty dostępne są w pliku poniżej:

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Ogłoszenie zapytania ofertowego - karta zgonu Ogłoszenie zapytania ofertowego - karta zgonu 20-12-14 18:59 70.5KB Ogłoszenie zapytania ofertowego - karta zgonu pobierz