Powiat

Konsultacje społeczne dotyczące podniesienia wynagrodzenia dla osób prowadzących rodzinne domy dziecka 2023-05-02, Wtorek

Kampania edukacyjna pod hasłem „Nie bądź atrakcyjny dla kleszczy” ! 2023-05-02, Wtorek

Kampania edukacyjna pod hasłem „Nie bądź atrakcyjny dla kleszczy” !

Uroczyste pożegnanie maturzystów w ZSO nr 1 i CKZiU nr 1 w Raciborzu 2023-05-02, Wtorek

Uroczyste pożegnanie maturzystów w ZSO nr 1 i CKZiU nr 1 w Raciborzu

W piątek 28 kwietnia odbyła się uroczystość Pożegnania Absolwentów, którzy ukończyli naukę w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu oraz w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu.

Program Świadomość Procentuje-zapisy ruszyły 2023-05-02, Wtorek

Program Świadomość Procentuje-zapisy ruszyły

Do 31 maja można zapisać się do III edycji ogólnopolskiego bezpłatnego programu edukacyjnego skierowanego dla dzieci, młodzieży, rodziców oraz nauczycieli.

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu 2023-04-27, Czwartek

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu

Jak zwalczać ptasią grypę - weszło w życie Rozporządzenie Wojewody Śląskiego 2023-04-26, Środa

Jak zwalczać ptasią grypę - weszło w życie Rozporządzenie Wojewody Śląskiego

Dzisiaj, odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, któremu przewodniczył Wicestarosta Raciborski – Marek Kurpis. Posiedzenie dotyczyło opublikowania w dniu 25 kwietnia br. ROZPORZĄDZENIE WOJEWODY ŚLĄSKIEGO w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatów raciborskiego, rybnickiego, wodzisławskiego oraz miasta Rybnik.

Prace nad Planem zrównoważonej mobilności Subregionu Zachodniego 2023-04-26, Środa

Prace nad Planem zrównoważonej mobilności Subregionu Zachodniego

Rozpoczęły się konsultacje społeczne pomysłów na rozwój publicznego transportu w ramach prac nad Planem zrównoważonej mobilności Subregionu Zachodniego.

Wspólnie dbajmy o środowisko! 2023-04-21, Piątek

Wspólnie dbajmy o środowisko!

Dzisiaj, Członkini Zarządu Powiatu Raciborskiego Ewa Lewandowska przekazała na ręce radnego Szymona Bolika trzy sadzonki drzew gatunku cis pospolity, o wysokości ok. 1 m.

INFORum Gospodarcze w Krakowskim Salonie Ekonomicznym NBP 2023-04-21, Piątek

INFORum Gospodarcze w Krakowskim Salonie Ekonomicznym NBP

20 kwietnia 2023 r. w Salonie Ekonomicznym NBP w Krakowie odbyła się Konferencja INFORum Gospodarcze poświęcona roli państwa, samorządów i instytucji publicznych w pobudzaniu rozwoju gospodarczego i tworzeniu właściwych warunków dla przedsiębiorczości.

Zapytanie ofertowe z zakresu stwierdzania zgonu i jego przyczyny oraz wystawiania karty zgonu na terenie powiatu raciborskiego 2023-04-21, Piątek

Starosta Raciborski ogłasza zapytanie ofertowe z zakresu stwierdzania zgonu i jego przyczyny oraz wystawiania karty zgonu na terenie powiatu raciborskiego.