"Stań po zielonej stronie mocy" - weź udział w akcji

2014-01-24, Piątek

Informujemy, iż Starosta Raciborski objął honorowym patronatem cenną dla społeczności lokalnej II edycję akcji pn. "Stań po zielonej stronie mocy", której organizatorem i pomysłodawcą jest Firma Slam Poland Sp. z o. o. z Ostrowa Wielkopolskiego.
Celem akcji jest prowadzenie działań edukacyjnych i informacyjnych z zakresu selektywnej zbiórki odpadów, poprawa świadomości ekologicznej, promocja dobrego przykładu poprzez propagowanie właściwego wzorca zachowań w gospodarce odpadami oraz wprowadzenie elementu zdrowej rywalizacji opartej na zabawie.

Akcja polega na zbiórce m.in. płyt CD/DVD/Blu-ray, pudełek po płytach oraz zużytych telefonów komórkowych. Akcja przeprowadzona będzie w szkołach podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim i śląskim w tym na terenie Powiatu Raciborskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkie placówki oświatowe na terenie Powiatu Raciborskiego do uczestnictwa w organizowanej akcji ekologicznej. Na zwycięzców czekają pokaźne nagrody.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej pod adresem:
www.stanpozielonejstroniemocy.pl