Spotkanie w sprawie zbiornika Racibórz

2013-02-15, Piątek

W dniu dzisiejszym o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Raciborzu odbyło się spotkanie dotyczące wykorzystania dróg gminnych i powiatowych podczas budowy Zbiornika Racibórz, zorganizowane przez Biuro Wdrażania Projektu Zbiornik Racibórz, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach oraz tut. starostwo z przedstawicielami sześciu samorządów.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Powiatu Raciborskiego, Powiatu Wodzisławskiego, Miasta Racibórz, Gminy Krzyżanowice, Gminy Kornowac, Gminy Lubomia, Augustyn Bombała – kierownik projektu budowy zbiornika Racibórz oraz Witold Krochmal - dyrektor Biura Koordynacji Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej Dorzecza Odry z Dolnośląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu.