Śląski Kurator Oświaty i Starosta Raciborski spotkają się z dyrektorami szkół Powiatu Raciborskiego...

2004-11-12, Piątek

Z wizytą w Raciborzu gościć będzie w czwartek, 18 listopada br., Śląski Kurator Oświaty. Jerzy Grad weźmie udział w spotkaniu z dyrektorami szkół i placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.

Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek i Śląski Kurator Oświaty Jerzy Grad spotkają się z dyrektorami w związku ze sprawą szokujących "otrzęsin" uczniów w II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Raciborzu. Spotkanie poświęcone będzie analizie problemu agresji zachowań patologicznych w szkołach Powiatu Raciborskiego i stanie się początkiem opracowania oraz wdrożenia środków zaradczych.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 listopada br., w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6. Początek o godz. 9.00.