SREBRNY MEDALISTA MŚ NA SESJI RADY POWIATU

2021-08-31, Wtorek
Dzisiaj na sesji Rady Powiatu Raciborskiego gościł srebrny medalista sztafety mieszanej 4×400 m Mistrzostw Świata do lat 20 w Nairobi! Patryk Grzegorzewicz to lekkoatleta z Raciborza i tegoroczny maturzysta, który na koncie ma już m.in. złoto w sztafecie szwedzkiej oraz srebro w biegu na 400 metrów podczas olimpijskiego festiwalu młodzieży Europy w Baku.

Radni mieli jeszcze raz okazję zobaczyć na ekranie bieg Raciborzanina, który otrzymał od nich gorące oklaski i gratulacje a ze strony władz Powiatu dodatkowo skromny upominek oraz bon pieniężny.

Zawodnik klubu MKS-SMS Victoria Racibórz złożył również swój autograf na naszej powiatowej koszulce, która będzie przypominała o tym sukcesie i motywowała młodych sportowców na ścianach Powiatowego Centrum Sportu w Raciborzu.

To już drugie w ostatnim czasie spotkanie radnych z Mistrzami, niedawno gratulacje od nich osobiście odebrała również Justyna Święty-Ersetic. Zaproszenie na dzisiejszą sesję otrzymał także Brązowy Medalista Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020 Denis Kudla, ale niestety z uwagi na miejsce zamieszkania nie mógł dziś towarzyszyć swojemu koledze z „branży”.