ŚLUBOWANIE NOWEGO DYREKTORA PCS ZŁOŻONE

2022-02-22, Wtorek

Dzisiaj, w obecności starosty Grzegorza Swobody oraz wicestarosty Marka Kurpisa, uroczyste ślubowanie złożył dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Raciborzu czyli nowo powołanej jednostki Powiatu Raciborskiego, która z powodzeniem zastąpiła dawny MOS.

- Jestem bardzo dumny i zadowolony z rozwoju działalności PCS-u, który pod kierownictwem Roberta Myśliwego zyskał nie tylko zupełnie nowe oblicze, ale przede wszystkim atrakcyjną i całoroczną ofertę zajęć. Taka była idea Zarządu Powiatu i nowy dyrektor wraz z pozostałymi pracownikami, realizują ten plan z pasją i pełnym zaangażowaniem. Właściwie śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepsze centrum sportowo-rekreacyjne w powiecie raciborskim – podkreślił starosta, Grzegorz Swoboda.

Przypominamy, że po transformacji na Powiatowe Centrum Sportu, obiekt dostępny jest dla dzieci i młodzieży również podczas zimowych ferii (akcja "Ferie w powiecie"), a bogaty program zapowiadany jest także na sezon letni.