Radni jednogłośnie przyznali medal zasłużony dla Powiatu Raciborskiego

2021-08-31, Wtorek

Podczas dzisiejszej sesji Radni Powiatu Raciborskiego jednogłośnie zadecydowali o uhonorowaniu mistrzyni olimpijskiej Pani Justyny Święty-Ersetic  medalem zasłużony dla Powiatu Raciborskiego. Niestety z powodu nieobecności spowodowanej licznymi obowiązkami mistrzyni  uroczyste wręczenie medalu  zostało przesunięte.

Przypominamy, że wprost po powrocie z Tokio do rodzinnego Raciborza, mistrzynię powitali przedstawiciele Rady oraz Zarządu m.in. w osobie Członkini Zarządu Ewy Lewandowskiej, która to ukoronowała olimpijską królowę wiankiem z najpiękniejszych kwiatów.

Dodatkowo Zarząd Powiatu Raciborskiego podczas ostatniego posiedzenia  w pełnym składzie ponownie złożył gratulacje oraz wyrazy uznania za piękne i niezapomniane emocje, których dostarcza nam- mieszkańcom powiatu raciborskiego - już od wielu lat.

Liczymy, że już niebawem ta wybitna sportsmenka ponownie zaszczyci Nas swoją obecnością.