Powiatowy MIKOŁAJ odwiedził placówki opiekuńczo-wychowawcze

2020-12-07, Poniedziałek
Już od ubiegłego roku Zarząd oraz Rada Powiatu Raciborskiego  6 grudnia nie zapominają o najmłodszych.

Dzięki wsparciu oraz zaangażowaniu  Starosty, Zarządu, Rady Powiatu Raciborskiego, pracowników tut. Starostwa oraz lokalnych sponsorów udało się  w tym szczególnym dniu wywołać uśmiech na twarzach około 90 wychowanków powiatowych placówek opiekuńczo –wychowawczych. 4 grudnia br. Zarząd Powiatu oraz powiatowi radni w roli „Mikołajów”  odwiedzili powiatowe placówki opiekuńczo-wychowawcze w Raciborzu, Cyprzanowie, Samborowicach, Kuźni Raciborskiej, Nędzy oraz Pogrzebieniu.

Wspólne działania w tym wyjątkowym dniu pozwoliły  wnieść w życie Naszych podopiecznych odrobinę ciepła i radości. – podkreśla Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda.

Szczególnie dziękujemy darczyńcom firmie: Admar I. P. Hampel Sp. j., Edorem Edward Kiełtyka, Salon Łazienek Almar II, ZBM Głombik Sp z.o.o, Eko –Okna S.A., Mieszko S.A, Zakłady Masarski Seget Sp.j. oraz wszystkim pozostałym darczyńcom, którzy chcą pozostać anonimowi. Dzięki m.in. ich wsparciu prezenty trafiły do dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu powiatu raciborskiego.