Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej!

2024-10-14, Poniedziałek
POWIATOWY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ!

W dniu 14 października br., Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, złożył najserdeczniejsze życzenia  z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej, a następnie wręczył doroczne nagrody starosty w dziedzinie edukacji za szczególne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej kadrze kierowniczej, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.

W podziękowaniu za bardzo dobre wyniki w pracy Nagrodę Starosty Raciborskiego w 2024 r. otrzymali:
- Pani Marzena Kacprowicz - dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu,
- Pan Maciej Malinowski – dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu,
- Pan Jacek Pierzchała – dyrektor Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu,
- Pan Jacek Kąsek – dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1  w Raciborzu,
-  Pan Sławomir Janowski - dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu,
- Pani Martyna Wojciechowska-Urban – dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach.

Ponadto nagrodę otrzymał:
- wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu – Pan Paweł Ptak,
- kierownik Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu - Pan Leszek Kuzdrowski.

Starosta Raciborski przyznał nagrodę następującym nauczycielom:
z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu:
- Pani Magdalenie Myśliwy,
- Pani Annie Rozłuckiej-Jankowskiej,

z II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu:
- Pani Dorocie Popeli,
- Panu Krzysztofowi Kostce,

z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu:
- Pani Beacie Gawlik,

z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu:
- Pani Iwonie Kogut,
- Panu Andrzejowi Kucowi,

z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu:
- Pani Weronice Wilkos-Hiltawskiej,

z Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu:
- Pani Małgorzacie Klar-Dziewit,
- Pani Izabeli Roj,

z Młodzieżowego Domu Kultury:
- Pani Elżbiecie Biskup,

z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Raciborzu:
- Pani Iwonie Ceglarskiej,

Ponadto Starosta Raciborski przyznał nagrodę:
- Pani Marioli Opolony sekretarz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Raciborzu,
- Panu Józefowi Kolodziejowi konserwatorowi Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu.

Starosta Raciborski podziękował również nauczycielom, którzy uzyskali stopień nauczyciela dyplomowanego w bieżącym roku:
- Pani Dorocie Popeli,
- Pani Katarzynie Lubaszczce,
- Pani Alicji Czech,
- Panu Łukaszowi Sobeczce.

Wszystkim osobom biorącym udział w spotkaniu Starosta Raciborski podziękował za wkład włożony w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia.

Galeria zdjęć dostępna poniżej.