Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

2010-10-14, Czwartek

Dziś w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wzięli w niej udział byli i obecni dyrektorzy oraz nauczyciele szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat, przedstawiciele władz Powiatu oraz zaproszeni goście.

Podczas spotkania tradycyjnie wręczone zostawały nagrody Starosty w dziedzinie edukacji dla wyróżniających się w swojej pracy dyrektorów i nauczycieli jednostek oświatowych, dla których Powiat Raciborski jest organem prowadzącym. W tym roku takimi nagrodami uhonorowane zostały 24 osoby. Na zakończenie uroczystości, w programie artystycznym wystąpili uczniowie ZSO nr 1.

Lista dyrektorów i nauczycieli, którym przyznano nagrodę Starosty Raciborskiego w dziedzinie edukacji:

Halina Wyjadłowska - MOW
Danuta Hryniewicz - PPP