Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP o Puchar Starosty Raciborskiego

2011-09-16, Piątek

W sobotę, o godz. 10.00 na boisku sportowym w Krzanowicach rozpoczną się już V Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu raciborskiego o Puchar Starosty. Zawody rozgrywane są co dwa lata, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu.

W tegorocznej edycji swój udział potwierdziło ponad 240 zawodników i zawodniczek z 24 ekip. W zawodach wystąpi 8 jednostek męskich, 4 drużyny żeńskie, 8 drużyn młodzieżowych chłopców i 4 drużyny młodzieżowe dziewcząt. Na zwycięzców czekają medale i puchary ufundowane przez Powiat Raciborski.