Powiatowe Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości Racibórz 2014

2014-04-29, Wtorek

Powiatowy Urząd Pracy wspólnie z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim zapraszają na Powiatowe Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, które odbędą się w Zamku Piastowskim w Raciborzu 6 maja br. w godzinach od 10:00 do 13:00. Patronat nad Targami objął Starosta Raciborski.

Targi to możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami bezrobotnymi, poszukującymi pracy, ze studentami oraz absolwentami szkół wyższych i średnich.

Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Organizatorze zapewniają wystawcom stoisko wystawiennicze (stolik + krzesło).

Pracodawcy zainteresowani uczestnictwem w Targach Pracy proszeni są o potwierdzenie udziału do dnia 25.04.2014 r.

Szczegóły na stronie: http://www.pup-raciborz.pl/aktualnosci/aktualnosci_lista/POWIATOWE_TARGI_PRACYEDUKACJI_I_PRZEDSIĘBIORCZOŚCI_RACIBÓRZ_2014/idn:364.html

Patronat medialny: Radio Vanessa.